Домівка
22 | 10 | 2017
Головне меню
Подорож паломницької ікони Блаженної Йосафати

Молитви до Блаженної Йосафати -Акафіст

Молитва з Блаженною Йосафатою

Реколекції Сестер в Провініцї Святого Йосифа PDF Друк E-mail
Субота, 30 вересня 2017, 16:32

У Провінційному домі Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії, в Руському Керестурі у Сербії, в днях з 24.09. – 30.09.2017 року, проходили реколекції. Головною темою реколекцій було: “Питання Ісуса Христа до пізнання дороги правди і життя”. Провідником реколекцій був о.Йоан Школик, ЧСВВ, Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні.

У своїх щоденних глибоко змістовних науках, які тісно поєднювались з Євангелієм та були переплетені з історіями життя, реколектант відкривав нам безліч духовної істини. Отець Йоан через науки показував вартість життя та Божу присутність у людському житті. Також заторкував теми: відносини людини і Бога, підкреслював, що добре мати друзів на небі і землі, але варто, щоб першим серед них завжди був Христос. Заохочував у спільнотному житті плекати чесноти, щоб добре функціонувати. Провідник також торкав тему головних гріхів: гордість, заздрість, лінивство, осудження, байдужість. Підкреслив важливість чування і молитви в щоденному житті, щоб бачити вищу мету, розуміння Євхаристії, глибоку віру в Ісуса Христа, щоб співстраждати з Христом, який показав своїм життям приклад і віддав своє життя заради нашого спасіння.

Отець Йоан намагався через тему: “Питання Ісуса Христа до пізнання дороги правди і життя”, віднаходити відповідь, щоб цю відповідь дати тим, які приходять до нас, шукаючи істини. Нехай зерна Божої мудрості, посіяні нам через о.Йоана у наші душі та серця, проростуть та будуть приносити щедрі плоди в нашому служінні.

 с.Христофора Станько, СНДМ

 
Генеральна Управа Згромадження

С. Софія Лебедович, СНДМ

Генеральна Настоятелька

Генеральні Дорадниці
Фотогалерея
dscn3732.jpg
ЦИТАТА

…завжди буду зводити мої очі до Тебе, благаючи помочі! З Богом можу довершити все.

Блаженна Йосафата

Хто на сайті
На даний момент 75 гостей на сайті