Домівка
22 | 11 | 2017
Головне меню
Подорож паломницької ікони Блаженної Йосафати

Молитви до Блаженної Йосафати -Акафіст

Молитва з Блаженною Йосафатою

Святкування 125-річчя Згромадження ССНДМ в базиліці Святого Петра PDF Друк E-mail
Понеділок, 10 липня 2017, 17:16

із сайту Радіо Ватикану: «Нехай блаженна Йосафата буде прикладом того, як здійснювати ідеал молитви та служіння найбільш потребуючим», – з таким побажанням, у світлі гасла ХІІІ Генеральної Капітули Згромадження «Йти слідами Блаженної Йосафати», до всіх Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії звернувся владика Іриней Білик, ЧСВВ, проповідуючи під час Святої Літургії в базиліці Святого Петра у Ватикані з нагоди Ювілею 125-річчя заснування Згромадження. 

Пригадаємо, що Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії було засноване 28 серпня 1892 року в селі Жужелі (тепер Жужеляни), на Львівщині, а його співзасновниками були блаженна Йосафата Гордашевська, о. Єремія Ломницький, ЧСВВ, та о. Кирило Селецький. Ювілейні святкування у серпні минулого року розпочалися в Україні та відбуваються у різних провінціях, а з нагоди Генеральної Капітули, на яку зібралися 32 делегатки з усіх куточків світу, де Сестри звершують свою місію, в понеділок, 10 липня 2017 р., урочиста Свята Літургія з нагоди Ювілею була відслужена на катедральному престолі базиліки Святого Петра.

Святкове богослуження очолив делегат Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава владика Михаїл Бубній, ЧНІ, Екзарх Одеський, який очолює Патріаршу комісію в справах мошенства. З ним співслужили владика Діонісій Ляхович, ЧСВВ, Апостольський візитатор для вірних УГКЦ в Італії, владика Іриней Білик, ЧСВВ, Канонік Папської базиліки Santa Maria Maggiore, який виголосив проповідь, Отці Василіяни на чолі з Протоархимандритом о. Ґенезієм Віомаром, інші священики з різних країн світу. Розділити радість із Сестрами Служебницями прибули представниці інших чернечих спільнот, зокрема, Сестри Чину святого Василія Великого й Сестри Катехитки святої Анни, а також Посол України при Святому Престолі Тетяна Іжевська та миряни. Своїм співом урочистості прикрасив хор парафіяльного храму святих Сергія і Вакха, що у Римі.

Промовляючи під час проповіді по-українськи та по-італійськи, владика Іриней пригадав присутнім історію Згромадження, відзначивши їхню витривалість під час переслідувань, та у світлі євангельського читання про Блаженства вказав на те, як богопосвячене життя є здійсненням євангельських рад. Він також побажав успіхів для праць Генеральної Капітули задля якнайревнішого здійснення харизми сестер служебниць в сучасних обставинах.

 
Генеральна Управа Згромадження

С. Софія Лебедович, СНДМ

Генеральна Настоятелька

Генеральні Дорадниці
Фотогалерея
s.daria_graduk_juvilej.jpg
ЦИТАТА

Господи, бажаю принести Тобі у жертву себе цілу, цілком зітліти у святому і солодкому огні твоєї любові.


Блаженна Йосафата
Хто на сайті
На даний момент 35 гостей на сайті