Домівка
23 | 09 | 2017
Головне меню
Подорож паломницької ікони Блаженної Йосафати

Молитви до Блаженної Йосафати -Акафіст

Молитва з Блаженною Йосафатою

ХІІІ Генеральна Капітула у Згромадженнi Сестер СНДМ PDF Друк E-mail
П'ятниця, 30 червня 2017, 15:58

З 9 по 27 липня 2017 року в Римі буде проходити ХІІІ Генеральна Капітула Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії. Згідно Конституції Згромадження, Генеральну Капітулу скликається що шість років.  Генеральна Капітула є найвищою законодавчою владою, владою контролю та управління у Згромадженні (Правило 123,124). Кожна Капітула має свою визначену тему. Цього року тема: "Йти слідами Блаженної Йосафати". Учасницями є 32 Сестри, які представляють 7 Провінцій (Україна, Канада, Сербія, Бразилія, США, Польща, Словаччина).

Одним із основних завдань Генеральної Капітули є обрання Генеральної Настоятельки та Генеральних Дорадниць, які протягом наступних шість років будуть провадити Згромадження. Також є деякі внутрішні справи Згромадження, які Капітула буде розглядати.

Цього року це історичне зібрання Сестер Служебниць пройде в Папській Українській Колегії Святого Йосафата. Ця Капітула проходить в Ювілейному 125 році від заснування Згромадження.  Ювілейний Рік був урочисто відкритий в серпні 2016 року в Україні та Польщі. Починаючи від 2013 року, а саме від моменту посвячення Патріаршого Собору Воскресіння Христового в Києві, Сестри Служебниці розпочали "паломництво" ікони Блаженної Йосафати з вмонтованими мощами по всіх спільнотах та парафіях, де свою місію виконують послідовниці Блаженної Йосафати. Блаженіший Святослав, Глава УГКЦ,  поблагословив ікону, яка була спеціально написана в Словаччині до 125 річниці. І починаючи з Аргентини сестри з іконою відвідали багато парафій, окремих родин, у всіх куточках світу: від Канади до Казахстану, від Бразилії до Австралії. Зараз ікона ще перебуває в Україні, і сестри Провінції Співстраждання Божої Матері привезуть її до Риму, щоб на Капітулі співзасновниця була "присутня" із своїми сестрами, надихала на кожне добре рішення.

10 липня в Базиліці Святого Петра (Altare della Cattedra), відбудеться урочисте відзначення 125 Ювілею Згромадження, подячною Божественною Літургію о 10 год. Цю молитву очолить Преосвященний Владика Михайло Бубній, Екзарх Одеський, Делегат Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ.

 

 
Генеральна Управа Згромадження

С. Софія Лебедович, СНДМ

Генеральна Настоятелька

Генеральні Дорадниці
Фотогалерея
dscn1095.jpg
ЦИТАТА

О, Любове моя, о, Радосте, яка вища понад усі людські почуття!

Блаженна Йосафата

Хто на сайті
На даний момент 10 гостей на сайті