Домівка
22 | 11 | 2017
Головне меню
Подорож паломницької ікони Блаженної Йосафати

Молитви до Блаженної Йосафати -Акафіст

Молитва з Блаженною Йосафатою

ХІІІ Генеральна Капітула у Згромадженнi Сестер СНДМ PDF Друк E-mail
П'ятниця, 30 червня 2017, 15:58

З 9 по 27 липня 2017 року в Римі буде проходити ХІІІ Генеральна Капітула Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії. Згідно Конституції Згромадження, Генеральну Капітулу скликається що шість років.  Генеральна Капітула є найвищою законодавчою владою, владою контролю та управління у Згромадженні (Правило 123,124). Кожна Капітула має свою визначену тему. Цього року тема: "Йти слідами Блаженної Йосафати". Учасницями є 32 Сестри, які представляють 7 Провінцій (Україна, Канада, Сербія, Бразилія, США, Польща, Словаччина).

Одним із основних завдань Генеральної Капітули є обрання Генеральної Настоятельки та Генеральних Дорадниць, які протягом наступних шість років будуть провадити Згромадження. Також є деякі внутрішні справи Згромадження, які Капітула буде розглядати.

Цього року це історичне зібрання Сестер Служебниць пройде в Папській Українській Колегії Святого Йосафата. Ця Капітула проходить в Ювілейному 125 році від заснування Згромадження.  Ювілейний Рік був урочисто відкритий в серпні 2016 року в Україні та Польщі. Починаючи від 2013 року, а саме від моменту посвячення Патріаршого Собору Воскресіння Христового в Києві, Сестри Служебниці розпочали "паломництво" ікони Блаженної Йосафати з вмонтованими мощами по всіх спільнотах та парафіях, де свою місію виконують послідовниці Блаженної Йосафати. Блаженіший Святослав, Глава УГКЦ,  поблагословив ікону, яка була спеціально написана в Словаччині до 125 річниці. І починаючи з Аргентини сестри з іконою відвідали багато парафій, окремих родин, у всіх куточках світу: від Канади до Казахстану, від Бразилії до Австралії. Зараз ікона ще перебуває в Україні, і сестри Провінції Співстраждання Божої Матері привезуть її до Риму, щоб на Капітулі співзасновниця була "присутня" із своїми сестрами, надихала на кожне добре рішення.

10 липня в Базиліці Святого Петра (Altare della Cattedra), відбудеться урочисте відзначення 125 Ювілею Згромадження, подячною Божественною Літургію о 10 год. Цю молитву очолить Преосвященний Владика Михайло Бубній, Екзарх Одеський, Делегат Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ.

 

 
Генеральна Управа Згромадження

С. Софія Лебедович, СНДМ

Генеральна Настоятелька

Генеральні Дорадниці
Фотогалерея
dsc_0332.jpg
ЦИТАТА

...Красу всього того, що бачу тут на землі, не можу навіть назвати тінню тієї краси, якою є Ти!

Блаженна Йосафата

Хто на сайті
На даний момент 38 гостей на сайті