Домівка
22 | 10 | 2017
Головне меню
Подорож паломницької ікони Блаженної Йосафати

Молитви до Блаженної Йосафати -Акафіст

Молитва з Блаженною Йосафатою

Участь Сестер Служебниць в похоронних Богослужіннях Блаженнішого Любомира кардинала Гузара PDF Друк E-mail
Вівторок, 06 червня 2017, 08:58

Сестра Тереза Слота, СНДМ, Генеральна Настоятелька та с. Марта Козак, СНДМ, Генеральна Заступниця, взяли участь в похоронних Богослужіннях світлої пам'яті Блаженнішого Любомира. Протягом 5-6 червня 2017 року в Києві Сестри разом із Провінційною Настоятелькою та Сестрами Служебницями провінції Співстраждання Божої Матері та представниками з інших провінцій, разом з багаточисельною спільнотою вірних різних Церков молилися за душу померлого та одночасно просили його про заступництво, дякуючи за все добро, яке Блаженніший Любомир з люблячим батьківським серцем зробив для Згромадження Сестер Служебниць. 

В подячному слові Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, від імені свого попередника склав подяку, в якій, зокрема, підкреслив про тісний зв'язок покійного Глави Церкви із Згромадженням Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії.

Блаженніший Любомир особливо хотів би подякувати тим, які творили його найближчу і найріднішу спільноту в його домі, і обійняти їх. Він дякує сестрі Вероніці (с. Вероніка Хитра, СНДМ), яка дванадцять років рано, ввечері, вдень і вночі чувала над нашим Батьком. Це вона закрила йому очі і дала вістку, що наш Блаженніший уже з Господом. Ті Ваші лагідні слова, Сестро, тяжко забути. Спасибі вам за особисту відданість і любов до нашого батька.

Блаженніший Любомир дякує отцеві Єроніму, отцю Миколаєві – своєму секретареві. Усій спільноті сестер служебниць у Княжичах. Усім отцям і сусідам.

....Блаженніший сьогодні прощається із отцями, братами і Сестрами в монашестві інших монастирів. Думаю особливо сьогодні хотів обняти усіх служебниць і сказати велике, велике вам спасибі, що послужили. Сьогодні вім Вам дякує за всі моменти служіння. Між нами є Мати Генеральна Сестер Служебниць, Мати Провінційна. Нехай Блаженніший Любомир буде Вашим заступником, вашим молільником, бо той зв'язок особистий з Вами не можливо перервати. Він дякує представикам всіх інших чоловічих, жіночих монаших спільнот нашої Церкви. Він завжди казав, що монашество нашої Церкви ще в повні себе проявить. Він бачив наше монашество, як глибокі духовні легені.

Прощальне слово Глави УГКЦ:

Вічная пам'ять!

 
Генеральна Управа Згромадження

С. Софія Лебедович, СНДМ

Генеральна Настоятелька

Генеральні Дорадниці
Фотогалерея
dsc_0023.jpg
ЦИТАТА

…завжди буду зводити мої очі до Тебе, благаючи помочі! З Богом можу довершити все.

Блаженна Йосафата

Хто на сайті
На даний момент 16 гостей на сайті