Домівка
22 | 11 | 2017
Головне меню
Подорож паломницької ікони Блаженної Йосафати

Молитви до Блаженної Йосафати -Акафіст

Молитва з Блаженною Йосафатою

Урочисте Святе Причастя в Соборі Святої Софії, в Римі PDF Друк E-mail
Понеділок, 29 травня 2017, 12:57

28 травня 2017 року, діти недільної школи собору Святої Софії в Римі приступили до Урочистого Святого Причастя. Напередодні, в суботу 27 травня, впреше в своєму житті 12 дітей приступили до Святої Тайни Покаяння. Сповідниками дітей, батьків, хресних батьків та родини були: о. Андрій Солецький, о. Юліян Скасків, о. Юрій Стасюк та о. Любомир Филипчак. До цієї події діти готувалися разом із своєю катехиткою с. Міріам Голуб, СНДМ. Також в організації свята разом із о. Марком Семегеном, ректором Собору брали участь вчителі школи: Леся Романів, Наталя Лазор, Наталя Буряк, с. Павла Гойдра, СНДМ та вся спільнота недільної школи.

З цієї нагоди, в неділю Божественну Літургію очолив о. Юліян Скасків, духовний провідник недільної школи у співслужінні о. Романа Мельник, ЧСВВ, о. Кипріяна Зейкан, ЧСВВ та інших. Після Літургії дітей привітав о. Марко Семеген, настоятель собору, а відтак діти виступили перед громадою собору із програмою, яка складалася із віршів та пісень присвячених цій важливій події у їх житті.

Отець Марко подякував о. Юліяну Скасків, який закінчує навчання та перебування в Римі, за служіння для школи і взагалі для цілої громади. Потім настоятель Собору звернувся із словами подяки до всіх вчителів та батьків. І на закінчення навчального року від імені громади Собору подарув всім учням та вчителям школи маленькі пам'ятки. Від імені батьків першопричасників подяку отцям та вчителям склала п. Мар'яна Цуцуп. На завершення перед храмом діти символічно пустили в небо білі кульки на знак святості та чистоти їхніх душ.

Завершилось спільне святкування солодким частуванням в залі собору, яке приготували батьки.

фото із сторінки Прокатедрального Собору Святої Софії

 
Генеральна Управа Згромадження

С. Софія Лебедович, СНДМ

Генеральна Настоятелька

Генеральні Дорадниці
Фотогалерея
dscn3187.jpg
ЦИТАТА

О, коли ж …я могтиму свобідно полинути до свого Творця? Докіль триватиме моє вигнання?

Блаженна Йосафата

Хто на сайті
На даний момент 9 гостей на сайті