Домівка
21 | 08 | 2017
Головне меню
Подорож паломницької ікони Блаженної Йосафати

Молитви до Блаженної Йосафати -Акафіст

Молитва з Блаженною Йосафатою

Сестри Служебниці відвідали парафії на півночі Італії - м. Павія та м. Вогера PDF Друк E-mail
Понеділок, 03 квітня 2017, 14:07

З 31 березня по 2 квітня в українських парафіях північноіталійських міст Павії та Воґери відбулись дні духовної віднови. 

На запрошення отця Олександра Товта, пароха зазначених громад, віднову проводили сестри Служебниці Непорочної Діви Марії: сестра Євсевія Мудранинець та сестра Павла Гойдра, які приїхали з Риму. 

У програмі днів духовної віднови лаконічно поєдналися молитовна та катехитична частини. Сестри привезли зі собою мощі співзасновниці Згромадження Сестер Служебниць НДМ - Блаженної Йосафати Гордашевської і мали нагоду представити її життя і служіння, адже цього року Згромадження сестер Служебниць святкує свій 125-річний від заснування. Тому, крім Літургії Передосвячених Дарів, звершувалися молитви про заступництво Блаженної Йосафати, вірні могли споглядати та почитати її мощі.

У п'ятницю, після Літургії Передосвячених Дарів, яку супроводили співом семінаристи із Закарпаття, які навчаються в П'яченці та парафіяни, Сестри представили постать Блаженної Йосафати через перегляд фільму. Опісля вірні мали змогу помолитися біля її мощей та приклонитися до них. Після Літургії відбулась зустріч з молоддю парафії, темою якої стала розмова про покликання та вибір життєвого стану. 

У суботу, 1-го квітня, сестри-монахині мали знайомство-зустріч з монсеньйором Коррадо Санґвінетті, єпископом міста Павії.

Як у суботу, так і в неділю була нагода провести час з дітьми парафіяльної школи та тими, що готуються до першої Сповіді та урочистого Святого Причастя. Сестри провели заняття, а також мали змогу просто бути присутніми на заняттях, що проводили катехити парафії. Всі спільно розділили радість спільної трапези з дітьми та їх батьками у супроводі забав та дзвінкого дитячого сміху.

В суботу після обіду, та в неділю до Літургії та після неї були проведені духовні науки і знайомство з українською Блаженною, співали Акафіст, молились Молебень до Блаженної, і мали нагоду приклонитися до мощей Преподобної Йосафати як у храмі м. Павія, так і у м. Воґера. 

Вдячні сестрам за їх працю, за приклад та натхнення. Час сплинув надзвичайно швидко і, можливо, ще багато запитань і відповідей на них залишилися несказаними, але бачимо і в цьому виключну потребу для нових зустрічей.

Повідомила п. Марина Товт

 
Генеральна Управа Згромадження

С. Софія Лебедович, СНДМ

Генеральна Настоятелька

Генеральні Дорадниці
Фотогалерея
img019.jpg
ЦИТАТА

…завжди буду зводити мої очі до Тебе, благаючи помочі! З Богом можу довершити все.

Блаженна Йосафата

Хто на сайті
На даний момент 2 гостей на сайті