Домівка
22 | 11 | 2017
Головне меню
Подорож паломницької ікони Блаженної Йосафати

Молитви до Блаженної Йосафати -Акафіст

Молитва з Блаженною Йосафатою

Владики з Канади відвідали Генеральний Дім Сестер СНДМ PDF Друк E-mail
Понеділок, 27 березня 2017, 10:11

26 березня 2017 року в четверту неділю Великого Посту спільноту Генерального Дому Сестер Служебниць відвідали  Преосвященний владика Лаврентій Гуцуляк, Митрополит Вініпезький, Преосвященний владика Браєн Байда, єпарх Саскатунський, Преосвященний владика Давид Мотюк, єпарах Едмонтонський, Преосвященний владика Кен Новаківський, єпарх Нью-Вестмінстерський, о. Атанасій Маквей з Канади та диякон Василь Тимішак, студент з Риму.

Високодостойні гості молилися Божественну Літургію в каплиці Благовіщення Божої Матері. Під час проповіді митрополит Лаврентій звернувся до Сестер Служебниць з пастирським словом, в якому зокрема наголосив, що з ласки Божої розпочинають візит «Ad Limina Apostolorum» від поклоніння мощам українських святих - Блаженної Йосафати (Гордашевської).

На закінчення Літургії Митрополит Лаврентій посвятив Ювілейні Вервички, які зроблені з нагоди 125 річниці від заснування Згромадження ССНДМ.

Зустріч із Сестрами продовжилася за обідом. Також владики мали приватну робочу зустріч із с. Терезою Слота, СНДМ, Генеральною Настоятелькою Згромадження.

 
Генеральна Управа Згромадження

С. Софія Лебедович, СНДМ

Генеральна Настоятелька

Генеральні Дорадниці
Фотогалерея
dsc_0332.jpg
ЦИТАТА

О, Господи, зішли мені любов до Тебе!

Блаженна Йосафата

Хто на сайті
На даний момент 15 гостей на сайті