Домівка
22 | 10 | 2017
Головне меню
Подорож паломницької ікони Блаженної Йосафати

Молитви до Блаженної Йосафати -Акафіст

Молитва з Блаженною Йосафатою

Зустріч монашества в Генеральному Домі Сестер Служебниць PDF Друк E-mail
Четвер, 02 лютого 2017, 09:45

Вже стало доброю традицією щороку, на свято Стрітення Господнього, проводити в Римі зустрічі Богопосвячених осіб. Кожного року зустріч відбувається в іншому монастирі. Цього року така зустріч відбулася 1 лютого в Генеральному Домі Сестер Служебниць. Учасниками зустрічі було більше 50 осіб, представники біля 11 різних спільнот греко-католицької та римо-католицької церков.

Зустріч розпочалася в каплиці Благовіщення Божої Матері. Сестра Стефанія Юрченкова, СНДМ, Генеральна Дорадниця, коротко розповіла  про Згромадження Сестер СНДМ та про Блаженну Йосафаату (Гордашевську), мощі якої знаходяться в каплиці. Сестра підкреслила знаковість зустрічі в монастирі Сестер Служебниць, бо цього року Згромадження святкує 125 річницю від заснування. Далі всі разом молилися Вечірню з Литією, яку служив о. Григорій Джала, Згромадженя Святого Апостола Андрія, разом із владикою Діонісієм Ляховичем, ЧСВВ, Апостольським візитатором для греко-католиків в Італії та о. Степаном Стареправо, ЧСВВ, капеланом Сестер Служебниць. Після мирування владика Діонісій привітав всіх присутніх із святом.

Конференцію з нагоди Свята Стрітення Господнього приготувала с. Назарія Михайлюк, ЧСВВ, Головна Дорадниця. Сестра зосередила свою увагу на Богопосвяченому житті, на  його вартостях та запросила всіх переглянути презентацію - роздуми з нагоди Дня Богопосвячених осіб

Сестра Тереза Слота, Генеральна Настоятелька Згромадження ССНДМ привітала всіх гостей та запросила на святкову трапезу та можливість особисто поспілкуватися, поділитися своїми переживаннями, радостями, щоб підтримати одні одних.

На закінчення зустрічі о. Роберт Лисейко, ЧСВВ, який за дорученням владики Діонісія, організував програму вечора, подякував від імені всіх присутніх Генеральній Настоятельці та всім Сестрам Служебницям за можливість зустрітися цього року в Генеральному Домі Згромадження, також прозвучали слова подяки всім хто приїхав з Риму, а в особливий спосіб Сестрам Пресвятої Родини з Помпеїв та Сестрам Згромадження Святого Вінкентія, які нещодавно розпочали свою місію в Авеліно.

фото, відео о. Єфрем Кончак, ЧСВВ

 
Генеральна Управа Згромадження

С. Софія Лебедович, СНДМ

Генеральна Настоятелька

Генеральні Дорадниці
Фотогалерея
prov_rada_canada_2016-21 2.jpg
ЦИТАТА

О, Любове моя, о, Радосте, яка вища понад усі людські почуття!

Блаженна Йосафата

Хто на сайті
На даний момент 31 гостей на сайті