Домівка
22 | 10 | 2017
Головне меню
Подорож паломницької ікони Блаженної Йосафати

Молитви до Блаженної Йосафати -Акафіст

Молитва з Блаженною Йосафатою

Різдво в Генеральному Домі Згромадження PDF Друк E-mail
Неділя, 25 грудня 2016, 11:00

На запрошення с.Терези Слота, СНДМ, Генеральної Настоятельки, в Навечір'я Різдва Христового до Генерального Дому Сестер Служебниць завітав Преосвященний Владика Діонісій Ляхович, Апостольський візитатор для греко-католиків в Італії. Владика відслужив Вечірню з Литією та був із Сестрами на Святій Вечері. Також із Сестрами святкувала п. Таня Шуфлин, асоціатка.

Владика звернувся до Сестер з пастирським словом, в якому наголосив на любові, яка прийшла до нас в маленькій дитині, на великому таїнстві воплочення Сина Божого. Тільки Бог зміг повернути гармонію в світ, гармонію між Богом та людиною, між людиною та людиною та між людиною і цілим світом довкола неї, повернув людині надію на життя в раю,- про це Владика Діонісій роздумував у своєму слові.

Перед святою Вечерею Владика привітав Сестер із святом, подякував за запрошення розпочати Різдво разом. Далі с. Тереза СлотаСНДМГенеральна Настоятелька, від імені всіх сестер побажала Владиці благословенних свят. Спільна молитва, коляда та святкова трапеза стали нагодою для взаємного збагачення та подяки Господеві за великий дар - народження Спасителя.

На свято Різдва Христового, 25 грудня 2016 р., Божественну Літургію в каплиці Генерального Дому відслужив о. Давид Назар, ТІ, ректор Східного Інституту в Римі. На проповіді отець заохотив Сестер застановитися над тим чи ми очікуємо прихід Ісуса вже сьогодні, також над словом "так" - нашою відповіддю Богові, яке відкриває Божу дію в нашому житті.

Пісял обіду з колядою завітали Сестри Служебниці, які працюють в Папських Колегіях в Римі.

 
Генеральна Управа Згромадження

С. Софія Лебедович, СНДМ

Генеральна Настоятелька

Генеральні Дорадниці
Фотогалерея
dscn1095.jpg
ЦИТАТА

Все, що можна сказати про Тебе, о Господи, містить це єдине слово. Господи, Отче, Сине, Святий Душе, мій Боже, моє все!

Блаженна Йосафата

Хто на сайті
На даний момент 73 гостей на сайті