Домівка
22 | 10 | 2017
Головне меню
Подорож паломницької ікони Блаженної Йосафати

Молитви до Блаженної Йосафати -Акафіст

Молитва з Блаженною Йосафатою

День Блаженної Йосафати PDF Друк E-mail
Понеділок, 21 листопада 2016, 09:54

20 листопада - День Блаженної Йосафати. Сестри Служебниці по цілому світі відзначають цей день разом з дітьми, молоддю, парафіянами. Спільна молитва, катехиза про Блаженну Йосафату, день відкритих дверей по монастирях, різні програми, приготовані до свята і можливість глибше побути у молитві із співзасновницею є великим даром Бога. Багато людей у молитві, з вірою та надією звертаються до Блаженної Йосафати і вона, як справжня Мати допомагає, радо вислуховує своїх дітей.

 

День Блаженної Йосафати у Львові:

Божественна Літургія з нагоди свята Йосафати у Львові

Сьогодні у день преп.Йосафати святкову Літургію очолив Преосвященніший Владика Богдан Дзюрах у співслужінні з о.Володимиром Проциком і о. Андрієм Хім‘яком. Владика розпочав свою проповідь подякою Господу за святу і праведну жінку- Йосафату, яка своїм тихим,щоденним служінням дійшла до святості. У день її пам‘яті Владика Богдан закликав сестер до наслідування Співзасновниці і нагадав, що присутність такої святої у спільноті зобов‘язує сестербути подібними до неї.  У своїх роздумах Владика виокремив найвиразнішу ознаку святостілюбов до Бога і ближнього. Саме з цієї чесноти можна розпізнати правдивою є святість особи чи ні, бо  є люди,які самі себе вважають святими, проте святим – є той, кого Церква ,ведена Святим Духом таким проголосилаБлаженна Йосафата Гордашевська, як сказав св. Іван Павло ІІ на її беатифікації «змогла втілити Євангеліє у своєму щоденному житті у часто важких і непозбавлених страждань ситуаціях», а ціле Євангеліє міститься у цьому одному реченні : Любити Бога і людей попри всі обставини життя. Сьогодні прославляємо господа за Його слугиню , у якій Він прославляється на віки!

с. Магдалина Шульгіна

Свято Йосафати для дошкільнят у Львові.

18 листопада 2016 року у монастирі Сестер Служебниць у Львові відбулося свято Блаженної Йосафати для дошкільнят дитячого садочку Святого Миколая. Це вже традиційно, що діти, разом із вихователями та батьками, приходять до монастиря, щоб помолитися та дізнатися про святе життя першої Служебниці.

Свято розпочалося Молебнем до Блаженної Йосафати у каплиці, який відслужили о. Ігор Пецюх, о. Юрій Козловський та о. Тарас Фітьо. Отець Ігор у зверненні до дітей заохотив їх міцно триматися за Ісуса Христа, бути, мовби галузкою, яка міцно закорінена в Бозі. Після молитви діти отримали благословення мощами Йосафати.

Відтак діти зі старшої групи «Намистинки» мали виступ, у якому розповіли про життя с. Йосафати, яке було наповнене любов’ю до Бога і людей, особливо бідних та хворих.

На згадку про те, що Блаженна Йосафата мала відкрите серце до малих дітей, пригощала їх солодащами та обдаровувала образками, сестри пригостили дітей «солодощами» від Блаженної Йосафати.

Свято у Караганді (Казахстан):

Вона була і є всім для всіх!!!

Сьогоднішній благословенний БогомДень вшанування пам'яті Преподобної Матері Йосафати є особливий, бо святкуємо його у Ювілейний Рік відзначення 125-річчя нашого Згромадження ССНДМ. І ще особливий тому, що припадає у неділю, коли в Церкві є найбільше людей, а в нас в Караганді ще й тому, що незважаючи на люті морози (сьогодні -34*морозу), прийшло як зазвичай менше людей, але були навіть діти і молодь. Мата Йосафата Гордашевська була всім для всіх…дочка свого народу…любила свій народ, для якого посвятила своє життя», тому і люди люблять блаженну Йосафату і звертаються до неї у своїх молитвах.

В нашій Церкві Покрова Пресвятої Богородиці цими днями ми молилися разом із священиками і мирянами до Йосафати під час Літургійної молитви: на Вечірній, Утреній, і Божественній Літургії українською і російською мовами, також молилися Молебен до Йосафати. Під час Служби Божої українською мовою отець Василь Говера в проповіді звернув увагу на святе життя, яке провадила блаженна Йосафата, на її молитву і служіння людям. Після Літургії о.Василь вітаючи Сестер Служебниць подякував за служіння і побажав, щоб у своєму житті сестри завжди брали за приклад життя Преподобної Матері Йосафати. Після благословення людей мощами Матері Йосафати і спільної світлини отець Василь запросив всіх в катехитичну школу на спільну трапезу.

 А під час Служби Божої російською мовою було присутніх лише четверо людей, але і тут наша Йосафата благословила людей через руки отця Кирила Григор'єва і цим дала зрозуміти, що вона є всюди де б'ється людське серце… Вона була і є всім для всіх!!!

Преподобна Мати Йосафато моли Бога за нас!

 

Свято в Ужгороді:

 

День Блаженної Йосафати у Провінції св. Йосифа.

В Провінції св.Йосифа, вже стало традицію, що до свята Блаженної Йосафати Сестри, на парафіях, де виконують апостолят, разом з парафіянами, готуються молитовно. А сам день Блаженної Йосафати, проходить дуже урочисто, а цього року, по-особливому святковий. А це тому що від 19 червня до 21 листопада 2016 року в Провінції св. Йосифа перебувала ікона Блаженної Йосафати з вмонтованими мощами. Ікона відвідала всі спільноти, парафії, де апостолюють сестри. Була присутньою підчас реколекцій і найважливішої події – Провінційна Капітула. Так, як мама, Блаженна Йосафата, приходить на поміч до то тієї дитини, яка найбільше потребує.

На закінчення свого візиту, Блаженна Йосафата, відвідала дім в Ужгороді, який названий на її честь, та парафію Божого Милосердя, де Сестри активно виконують свій апостолят. Не випадково, напевно, цей день співпав із закриттям у Вселенській церкві надзвичайногоЮвілейного року Божого Милосердя. Бо так, як у своїй проповіді, під час святкової Святої Літургії о.мітрат Василь Хваста зазначив, що Блаженна Йосафата, через своє так Господеві, відкрила милосердні двері свого серця всім потребуючим. Дозволила Господеві бути знаряддям у Його руках. Та заохотив всіх присутніх бути чутливими і милосердними одні до одних.

Свято Блаженної Йосафати зібрало багато людей, які мали нагоду брати участь у молитовній програмі, дотокнутися і поцілувати мощі Бл.Йосафати та попросити у небесної заступниці, потрібні ласки для своїх родин.

Блаженна Йосафата 22 листопада 2016 року продовжує подорож до свого рідного міста Львова, але її присутність, її материнська опіка завжди буде з тими, які потребують.

Свято Блаженної Йосафати в Дрогобичі:

Свято Блаженної Йосафати в Пралківцях:

19 листопада Сестри Служебниці НДМ в Пралківцях урочисто відзначили день Співзасновниці Згромадження – Преподобної Матері Йосафати Гордашевської. З цієї нагоди в церкві Божого Милосердя при Екуменічному Домі Суспільної Допомоги Архиєпископ Кир Іван Мартиняк у співслужінні генерального вікарія о. Богдана Степана, канцлера о. Павла Рогуня, ігумена Перемиського монастиря о. Дмитра Герасима ЧСВВ, о. Володимира Данилів, о. Дмитра Лешка та пароха римо-католицької парафії в Пралківцях о. Станіслава Прокускі відслужили Молебень до Преподобної Йосафати. Спільно дякували Господеві за всі отримані ласки та просили про заступництво у нових потребах.

Архиєпископ Кир Іван в своєму слові представив життєвий шлях Блаженної, її подвиги, молитву, терпіння, чесноти та заохочував вірних до наслідування. Свято зібрало мешканців Дому, працівників, лікарів, приятелів, добродіїв. По молитві вшанували мощі Блаженної та продовжили святкувати при солодкім почастунку.

Преподобна Йосафата є покровителькою Центру Реабілітації, який діє при Домі, тому крім працівників Центру на свято прийшли пацієнти та їх родини. Віримо і просим Преподобну Йосафату, щоб заступалася в Господа за всіх хто прибігає до Неї.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Свято Блаженної Йосафати у Лондоні:

Свято Блаженної Йосафати в Словаччині:

 

 

 

 

 

 

Свято Блаженної Йосафати в Бартошиці:

 

20 листопада спільнота Сестер бартошицького дому відзначала День Блаженної Йосафати Гордашевської, співзасновниці Згромадження Сестер Служебниць НДМ. Разом з парафіянами в монастирській каплиці молилися молебен в честь Блаженної Йосафати.

Линули гарячі молитви з сердець прибулих про заступництво Блаженної перед престолом Всевишнього. за нарід і його краще майбутнє, про привернення миру на Україні, щастя в родинах, священичі і монаші покликання. Присутні дякували за отримані благодаті, співали пісні та віддавали честь мощам Блаженної Йосафати.

Спільну  молитву завершила зустріч при трапезі, де можна було поспілкуватися, поділитися своїми думками, радостями, досвідами, порадитись чи послухати других.

Завдяки цій зустрічі Блаженна Йосафата стала наново близькою Засупутницею і повірницею душевних змагань, радостей і зітхань. Вона була, є і залишиться покровителькою всіх, що знаходяться в потребі та своєю любов’ю, служінням є дійсно жінкою всіх часів.

 

 

c. Романа СНДМ

 

 

 
Генеральна Управа Згромадження

С. Софія Лебедович, СНДМ

Генеральна Настоятелька

Генеральні Дорадниці
Фотогалерея
warszawa_20.08.2015-1.jpg
ЦИТАТА

Мій Боже…споглядати Тебе і радіти Тобою!

Блаженна Йосафата

Хто на сайті
На даний момент 23 гостей на сайті