Домівка
16 | 08 | 2017
Головне меню
Подорож паломницької ікони Блаженної Йосафати

Молитви до Блаженної Йосафати -Акафіст

Молитва з Блаженною Йосафатою

Благовіщення Божої Матері PDF Друк E-mail
Четвер, 07 квітня 2016, 13:08

В День свята Благовіщення Божої Матері (за юліанським календарем), Сестри Служебниці з Генерального Дому та з двох Папським Колегій (San Giosafat, Pio Romeno) співали Божественну Літургію на Радіо Ватикан. Очолив святкове Богослужіння о. Тимотей Коцур, ЧСВВ, директор українського відділу.

В цей День Сестри Служебниці спогадують перехід Блаженної Йосафати до вічності, день, який вона пророчо передбачила та готувался до зустрічі з "Небесним Обручником".

Пригадуються її слова "

"О, колись настане такий день, в якому не буде… спокус!... О що ж за прекрасний день, коли не ображатиму більше Бога... і не зможу ніколи перестати Його любити! О невимовне щастя! О солодка радосте!..

О якою ж я буду щасливою, коли більше не могтиму Тебе, мій Боже, ображати. І коли могтиму Тебе любити і бути певною, що Тебе не втрачу. О, любове моя, о, радосте, яка вища понад усі людські почуття... Ах, бажала б я уже тепер здійнятися, аби тепер живитися тим щастям... Чекаю Ісуса Христа, мого Господа, який перемінить це моє тіло з болота і зробить його подібним до Свого прославленого Тіла... Прийди, Ісусе, і скажи, як звичайно: «Мир вам!"

 
Генеральна Управа Згромадження

С. Софія Лебедович, СНДМ

Генеральна Настоятелька

Генеральні Дорадниці
Фотогалерея
r.krstyr_iprycastja_2014.jpg
ЦИТАТА

Господи, бажаю принести Тобі у жертву себе цілу, цілком зітліти у святому і солодкому огні твоєї любові.


Блаженна Йосафата
Хто на сайті
На даний момент 65 гостей на сайті