Домівка
22 | 10 | 2017
Головне меню
Подорож паломницької ікони Блаженної Йосафати

Молитви до Блаженної Йосафати -Акафіст

Молитва з Блаженною Йосафатою

Благовіщення Божої Матері PDF Друк E-mail
Четвер, 07 квітня 2016, 13:08

В День свята Благовіщення Божої Матері (за юліанським календарем), Сестри Служебниці з Генерального Дому та з двох Папським Колегій (San Giosafat, Pio Romeno) співали Божественну Літургію на Радіо Ватикан. Очолив святкове Богослужіння о. Тимотей Коцур, ЧСВВ, директор українського відділу.

В цей День Сестри Служебниці спогадують перехід Блаженної Йосафати до вічності, день, який вона пророчо передбачила та готувался до зустрічі з "Небесним Обручником".

Пригадуються її слова "

"О, колись настане такий день, в якому не буде… спокус!... О що ж за прекрасний день, коли не ображатиму більше Бога... і не зможу ніколи перестати Його любити! О невимовне щастя! О солодка радосте!..

О якою ж я буду щасливою, коли більше не могтиму Тебе, мій Боже, ображати. І коли могтиму Тебе любити і бути певною, що Тебе не втрачу. О, любове моя, о, радосте, яка вища понад усі людські почуття... Ах, бажала б я уже тепер здійнятися, аби тепер живитися тим щастям... Чекаю Ісуса Христа, мого Господа, який перемінить це моє тіло з болота і зробить його подібним до Свого прославленого Тіла... Прийди, Ісусе, і скажи, як звичайно: «Мир вам!"

 
Генеральна Управа Згромадження

С. Софія Лебедович, СНДМ

Генеральна Настоятелька

Генеральні Дорадниці
Фотогалерея
img019.jpg
ЦИТАТА

...Красу всього того, що бачу тут на землі, не можу навіть назвати тінню тієї краси, якою є Ти!

Блаженна Йосафата

Хто на сайті
На даний момент 74 гостей на сайті